O jídelně

Školní jídelna se nachází v přízemí budovy a je určena dětem z mateřské školy, základní školy a zaměstnancům. Kapacita kuchyně je 60 dětských porcí denně.

Výše stravného:

• 3 až 6 let - 900,- Kč / měsíc (dop. svačina 9 ,- Kč + oběd 23,- Kč + odp. svačina 9,- Kč = 41,- Kč / den)
  • od 7 let - 1.000,- Kč / měsíc (dop. svačina 9 ,- Kč + oběd 28,- Kč + odp. svačina 9,- Kč = 46,- Kč / den)

• 7 až 10 let - 600,- Kč / měs. (oběd 28,- Kč / den)
  • od 11 let - 700,- Kč / měsíc (oběd 30,- Kč / den)

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVNÉHO

KDY?   Nejpozději v den nepřítomnosti do 8:00 hodin!

JAK? Pouze elektronicky na e-mail vedoucí školní jídelny: hurdova.zsbrezany@seznam.cz a to nejpozději do 8. hodiny ranní v den, kdy potřebujete oběd odhlásit. V případě, že nestihnete, je možné si oběd vyzvednout do vlastní přinesené nádoby první den nepřítomnosti dítěte v době od 11:30 do 12:30 hodin.

Stravné se platí zálohově na měsíc dopředu trvalým příkazem z bankovního účtu rodičů, a to vždy do 20. dne předchozího měsíce.

Platby poukazujte na účet školy. Číslo účtu: 0428638339 / 0800. Variabilní symbol: přidělí vedoucí školní jídelny na začátku školního roku.

Bližší podrobnosti o alergenech číslo 1 a 8 podá vedoucí školní jídelny.

Seznam dodavatelů potravin:

MAKRO - všechny základní potraviny (mléčné výrobky, pochutiny aj.)

U Jakuba ovoce & zelenina - čerstvé ovoce a zelenina

KK Miloš Křeček - čerstvé maso a uzeniny

Bonno gastroservis - sirupy, cereální pokrmy, kvalitní čaje

BIOARCHA - biopotraviny