O družině

Naše zázemí je v 1. patře budovy, v učebně pro 1. a 2. ročník. Máme 1 oddělení ŠD s kapacitou 30 účastníků 1. - 4. ročníku. K budově náleží školní zahrada se vzrostlými stromy (i ovocnými), prolézačkami, pískovištěm, klouzačkou, fotbalovými brankami, slackline, křídovou tabulí, trampolínou. Děti mohou při pobytu na ní využít množství sportovních potřeb a náčiní.

Provoz ŠD je zajištěn v době od 7,00 do 8,00 hodin a od 12,00 do 16,30 hodin.

Poplatek za školní družinu je 1000- Kč za pololetí, který je splatný vždy v září a v lednu na následující pololetí. Ve třídě máme k dispozici množství her, stavebnic a dalších herních prvků na rozvoj myšlení, logiky apod. Hodně tvoříme, pravidelně připravujeme hudební a taneční vystoupení. Účastníme se soutěží.

Profilace ŠD: cílem ŠD je, aby se děti naučily základům všeho, co budou potřebovat v životě a aby se škola stala pro děti místem plným kamarádů a místem, kam budou chodit rády.

Účastnický list ze soutěže Středočeský taneční pohár 2018

skupiny, skladba Jak šel čas