VYÚČTOVÁNÍ

Z důvodu omezení školní družiny - od 25. 5. 2020 se již v odpolední části školního dne NEJEDNÁ o školní družinu - nyní oznamuji, že poplatek za provoz školní družiny ve 2. pololetí šk. roku 2019 / 2020 je pokrácen na částku 220,- Kč. Všichni přihlášení dostanou přeplatek zpět na účet do konce měsíce května.

Děkuji za pochopení, Pavlína Sáblová

Informace o průběhu odpoledního programu od 25. 5. 2020

• v odpolední části se nejedná o školní družinu, proto je docházka bezplatná (přeplatek za 2. pololetí bude rodičům vrácen zpět na účet)
  • nejedná se o školní družinu, proto může odpolední část navštěvovat i žák, který do ŠD nebyl přihlášen
  • odpolední část začíná obědem, žáky odvádí vychovatelka
  • po obědě se žáci spojí do jedné skupiny v max. počtu 9 žáků, dohled provádí vychovatelka Pavlína Sáblová nebo asistentka Monika Vacková
  • pokud počasí dovolí, budeme využívat přední část školní zahrady tak, abychom se nepotkávali se skupinou MŠ
  • všechny aktivity se budou řídit pokyny MŠMT
  • provoz ZŠ končí denně v 15:30 hodin
  • výše uvedené skutečnosti se mohou v průběhu rozvolňování opatření měnit v závislosti na pokynech vydané vládou ČR či MŠMT, příp. MZ

O družině

Naše zázemí je v 1. patře budovy, v učebně pro 1. a 2. ročník. Máme 1 oddělení ŠD s kapacitou 30 účastníků 1. - 4. ročníku. K budově náleží školní zahrada se vzrostlými stromy (i ovocnými), prolézačkami, pískovištěm, klouzačkou, fotbalovými brankami, slackline, křídovou tabulí. Děti mohou při pobytu na ní využít množství sportovních potřeb a náčiní.

Provoz ŠD je zajištěn v době od 7,30 do 8,00 hodin a od 12,00 do 16,30 hodin.

Poplatek za školní družinu je 850,- Kč za pololetí, který je splatný vždy v září a v lednu na následující pololetí. Ve třídě máme k dispozici množství her, stavebnic a dalších herních prvků na rozvoj myšlení, logiky apod. Hodně tvoříme, pravidelně připravujeme hudební a taneční vystoupení. Účastníme se soutěží.

Profilace ŠD: cílem ŠD je, aby se děti naučily základům všeho, co budou potřebovat v životě a aby se škola stala pro děti místem plným kamarádů a místem, kam budou chodit rády.

Účastnický list ze soutěže Středočeský taneční pohár 2018

skupiny, skladba Jak šel čas