Výlet do Měšic
Společný výlet do Měšic. V pondělí 22.6. jsme si s dětmi z mateřské školy a žáky 1. a 2. ročníku základní školy užili krásný společný výlet do Měšic. Od školy v Panenských Břežanech jsme se autobusem vydali do zámeckého parku v Měšicích, kde na nás čekalo příjemné prostředí plné zeleně. Děti si prohlédly park a velkým zážitkem pro ně byl také smyslový chodníček. Bosou chůzí po různých přírodních materiálech si mohly vyzkoušet, jaké je to vnímat okolí nejen očima, ale i hmatem. Chodníček všechny zaujal a děti si jeho procházení velmi užily. Po procházce jsme se přesunuli na zaslouženou zmrzlinu, která přišla v teplém počasí všem vhod. Děti si pochutnaly na svých oblíbených příchutích a načerpaly energii na cestu zpět. Následně jsme se autobusem vrátili do školy, kde na nás čekal oběd. Výlet se vydařil, přinesl dětem spoustu nových zážitků, pohybu na čerstvém vzduchu i příležitost strávit společný čas mimo školní lavice.
