KDO VE SVĚTĚ NOSÍ DÁRKY

07.12.2023

Dne 7.12. nás navštívil p. Zadina v převleku andílka, který byl zároveň pomocníkem Ježíška.

Společně jsme si povídali, kdo ve světě nosí dárky. To pro většinu dětí bylo nové a neznámé, ale pomocí demonstračních obrázků, jejichž autorem je sám p. Zadina, bylo dětem vhodným vyprávěním toto téma velmi hezky přiblíženo. Poté následovala rozcvička zaměřená na nositele dárků (Ježíšek, Mikuláš, Mrazík, Santa Claus aj.), která byla ukončena krásnou relaxací a pohlazením andělskými křídly.

Po svačině na děti čekaly vánoční andělské úkoly a tvoření skřítka Tomteho, kterého si děti mohly odnést domů.

Závěrem celého programu andílek rozdal dětem diplomy za andělské úkoly, děti si samy zhodnotily, co nového se naučily a společně ozdobily ve třídě vánoční stromeček.

Krásně strávené dopoledne nám přiblížilo vánoční čas a teď už jen budeme vyhlížet Ježíška s dárky.