FOND SIDUS

08.01.2024

FOND SIDUS

Milí rodiče a přátelé školy,

fond Sidus nás opět poprosil o spolupráci v rámci jejich činnosti. Tentokrát je na výběr z krásných záložek, "dotykových" propisek, svítilen na klíče a pro mladší děti máme moc pěknou publikaci Tvoříme barevný rok, která je plná samolepek a kreslení.  Vše vidíte na letáku níže. Zakoupením těchto drobných předmětů podpoříte ty z nás, jejichž životní cesta je mnohem složitější.

Více o fondu Sidus zde.

Ukázky výrobků k zakoupení si mohou děti prohlédnout u paní hospodářky a následně nahlásit o co mají zájem. Případně se můžete obrátit přímo na mě a to emailem na: hurdova.zsbrezany@seznam.cz. Do emailu uveďte o jaký výrobek máte zájem a kolik kusů si přejete. Po Vašem dítěti pak pošlete příslušnou částku a já mu dám požadované výrobky.

Od všeho mám jen omezený počet kusů, tak neváhejte.

K dispozici jsou:

- "chytrá" záložka ( Naše květiny, Naši ptáci, Divoká zvířata, Domácí zvířata,  Český jazyk a Matematika) za 25,- Kč

- "dotyková" propiska za 40,- Kč

- svítilna na klíče za 50,- Kč