CHARITATIVNÍ PROJEKT KRABICE OD BOT

DĚTI POMÁHAJÍ DĚTEM - CHARITATIVNÍ PROJEKT "KRABICE OD BOT"

V rámci projektu Hrdá škola - Dobrý skutek se naše škola již čtvrté zúčastní projektu "Krabice od bot".

Je to předvánoční akce, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice. Proběhne v roce 2023 již podvanácté. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich dárkovou krabici od bot. Tu společně naplní dětskými dárky k Vánocům a odnesou na některé ze sběrných míst, které ho předá potřebným. Sbírku pořádá Diakonie ČCE, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR.

Letošní rok bychom se chtěli pokusit naplnit 12 krabic, věříme, že to spolu zvládneme.

Rádi bychom naplnili tyto krabice (když jich bude méně nebo více vůbec nevadí, každý dárek se počítá:):

Pro holky 7 - 8 let:
Pro holky 9 - 10 let:
Pro kluky 7 - 8 let:
Pro kluky 9 - 10 let:

Tipy na dárky pro děti a více informací o sbírce najdete zde.

Krabice budeme odvážet na sběrné místo v pondělí 4.12.

Předem všem moc děkujeme.