Naše úspěchy

ÚSPĚCH NAŠÍ ŽÁKYNĚ VE VÝTVARNÉ SOUTEŽI

Moc gratulujeme Lilianě Lechnerové k úspěchu ve výtvarné soutěži na téma Člověk - bytost obdivuhodná!

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ

Gratulujeme našim žákům k úspěchu ve výtvarné soutěži "Hurá do přírody!", kterou pořádala ZŠ Líbeznice. Porota ocenila naše žáky zvláštní cenou.

ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY - SOUTĚŽ MÁME RÁDI PŘÍRODU 2022

Blahopřejeme našim žákům Tobiášovi Maškovi a Davidovi Kondelíkovi k úspěchu v soutěži Máme rádi přírodu 2022, kterou pořádalo Hnutí Brontosaurus.

Chlapci uspěli se svými fotografiemi přírody a byli pozváni na slavnostní předávání diplomu a cen do Brna, kde budou oceněni zvláštní cenou poroty. Podotýkáme, že jejich umělecká díla byla vybrána z celkového počtu 2150 fotografií!

Moc gratulujeme!

David Kondelík: Noční měsíc

Tobiáš Mašek: Cestou necestou na hrad Hazmburk

ÚSPĚCH NAŠÍ ŽAČKY

Žákyně 2.A Emilka Pilgrová se umístila na krásném 3. místě ve výtvarné soutěži "Jaro v Dolním Povltaví."MOC GRATULEJEME

POLABSKÁ STRAŠIDLA

Soutěž o nejlepší ilustrace k publikaci v kategorii MŠ, ZŠ a ZUŠ z ORP Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, která byla úspěšně odstartována v loňském roce, má další pokračování. Úkolem soutěžících bylo nakreslit nebo namalovat některé z Polabských strašidel - vodníka, bludičku, čarodějnici, ohnivého muže a podobně. Nyní vychází již druhá publikace, která byla vydána díky finančním prostředkům z projektu MAP II pro Brandýsko.

Velmi nás těší, že hlavní stranu publikace zdobí dílo naší žákyně Emy Dubnové a další neméně krásné dílo Matěje Bálika je ilustrací k příběhu Kralovický čarodějník. Gratulujeme!!!

Výtvarná soutěž - Požární ochrana očima dětí 2019

Středočeský taneční pohár

Účastnický list, čestné uznání a sladká odměna

za účast v krajském finále STP 2018 v Mladé Boleslavi, skladba Jak šel čas

1. místo a postup do krajského finále

na soutěži Středočeský taneční pohár 2018 - skupiny, skladba Jak šel čas

6. - 9. místo na soutěži Středočeský taneční pohár 2018 - mini týmy, skladba Light It Up

5. místo na soutěži Středočeský taneční pohár 2017 - skupiny, skladba Piráti

4. místo na soutěži Středočeský taneční pohár 2017 - mini týmy, skladba Sofia

5. místo na soutěži Středočeský taneční pohár 2016 - skupiny, skladba Lego

4. místo na soutěži Středočeský taneční pohár 2016 - mini týmy, skladba Black or White

4. místo na soutěži Středočeský taneční pohár 2015 - skupiny, skladba Happy

Sousedé se dobře baví v Dolním Povltaví

2. místo vybíjená - Větrušice 2019

2. místo vybíjená - ml. žáci, 2018

2. místo vybíjená - ml. žáci, 2017

2. místo vybíjená - ml. žáci, 2016

2. místo vybíjená - st. žáci, 2016

3. místo vybíjená - 2015

MAS nad Prahou

6. místo ve víceboji - setkání MAS nad Prahou, Líbeznice 2019

7. místo ve víceboji - setkání MAS nad Prahou, Líbeznice 2018

2. místo Lucie Kamanová

Výtvarná soutěž

2. místo Vojtěch Zemánek

Literární soutěž, báseň

3. místo Tomáš Doležal

Literární soutěž, báseň

10. místo ve víceboji - setkání MAS nad Prahou, Líbeznice 2017

1. místo Sára Vávrová

Výtvarná soutěž "Den školáka"

3. místo Julie Tomečková

Výtvarná soutěž "Den školáka"

4. místo ve víceboji - setkání MAS nad Prahou, Předboj 2015

Sazka olympijský víceboj

Stříbrná medaile za aktivní účast na projektu SOV šk. r. 2016 / 2017 - olympijský odznak.

Stříbrná medaile za aktivní účast na projektu SOV šk. r. 2015 / 2016 - olympijská medaile.

ZA LISTEM LIST - výtvarná soutěž

Výtvarný úspěch žáků naší školy - 5. místo!

V naší škole máme rádi knihy a moc rádi čteme. Rádi čteme, hrajeme si a pracujeme s knihou ve školce. Rádi čteme, vyprávíme si příběhy a fantazírujeme o hrdinech ve škole. Ve škole si také žáci hojně půjčují knihy z naší knihovny, a protože nás knihy provází tedy každým dnem, zapojili jsme se do soutěže vyhlášenou blogem Za listem list. Děti z mateřské školky měly za úkol výtvarně ztvárnit svého oblíbeného knižního hrdinu, a tak namalovaly Ferdu a jeho mouchy. Žáci základní školy vytvořili obaly na své oblíbené knihy. A jak jsme dopadli? Kolektiv žáků základní školy uspěl a společně se žáci umístili na krásném 5. místě. Gratulujeme!!! Díky výhře jsme obohatili naši knihovnu o nové knižní tituly.

Všechna výtvarná díla zdobí přízemní chodbu školy, a tak se na ně můžete přijít podívat!

Klára Haberhauerová